L5 kopie
O nás

jmenuji se Lukáš Nágl

Prodávám reality s důrazem na detail, jsem puntičkář a málo co ujde mé pozornosti”

V osobním životě je mojí prioritou rodina – manželka a dcera. Hodně energie vkládám, aby naše bydlení odpovídalo našim potřebám, tedy dobře znám a chápu potřeby rodin s dětmi. Svoji práci dělá s pokorou a úctou s určitou dávkou dravosti, která je v tomto oboru zapotřebí.

Snaží se lidem plnit jejich sny jak o novém bydlení, tak uspokojovat jejich finanční nároky.

Prošel jsem řadu certifikací a školení např. od exekučního specialisty, po insolvenční řízení, výkupů nemovitostí a obchodních dovedností, které mě vždy posunuly o další krok dále.

 
Profesně

Chcete vědět více?

V realitách jsem začal podnikat v roce 2013, kdy jsem pracoval v jedné z největších realitních kanceláří a po nějaké době jsem se rozhodl otevřít Naglreality.cz, abych se začal seberealizovat v tom, co podle mě na trhu chybí. Za svou kariéru jsem zprostředkoval přes 260 prodejů a pronájmů nemovitostí, dražeb a výkupů v celkovém objemu přes 680 mil. korun.

Snažím se držet krok s dobou a tomu odpovídají i mé služby. K prezentaci Vaší nemovitosti používám podle typu nemovitosti tu nejlepší možnou kombinaci např. profesionální fotograf, videoprohlídka, záběry z dronu, půdorysy, homestading, 3D scan a mnoho dalšího. Zabývám se i obsazováním nájemních domů, kdy každý nájemník je podroben citlivému výběru s ohledem na minimalizaci případných rizik. Co se týká financování nemovitostí, tak spolupracuji výhradně s profesionály.

Advokátní kanceláři Hraško v centru Liberce, která se stará o kompletní dokumentaci ke každému obchodu. Mezi oblasti, kde nejčastěji působím, patří Liberecko, Jablonecko, Jizerské hory a Praha. Věřím, že pokud se na mě obrátíte, bude to pro obě strany přínosné setkání.

S vřelým pozdravem Váš realitní makléř Lukáš Nágl.

Lukáš Nágl Logo fav icon

Spojme se společně na sítích

For Sellers

Are you selling your home?

For Buyers

Do you want to buy a home?

Compare listings

Compare